BOOKSPACE
Количка 0
0,00 лв.

The Astonishing Colour of After

  • Година: 2022
Налично на склад – доставка между 1-3 дни

Този продукт е с ограничена наличност на склад или при доставчик. Възможно е в момента на завършване на поръчката продукта да бъде изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас.

SKU
9781510102965
20,90 лв.
Ново

Безплатна доставка

За поръчки над 50лв.

Лоялна програма

Спестявай докато пазаруваш

Право на връщане

до 14 работни дни

A New York Times bestseller.

'This brilliantly crafted novel portrays the vast spectrum of love and grief with heart-wrenching beauty and candor. A very special book' - JOHN GREEN, author of The Fault in Our Stars

Life, loss, love and art explode in a kaleidoscope of emotions as one girl must learn the truth about her family's past in order to bring peace to the present. For fans of John Green, Jennifer Niven, Jandy Nelson and Nicola Yoon.

Leigh Chen Sanders is sixteen when her mother dies by suicide, leaving only a scribbled note: 'I want you to remember'. Leigh doesn't know what it means, but when a red bird appears with a message, she finds herself travelling to Taiwan to meet her maternal grandparents for the first time.

Leigh is far away from home and far away from Axel, her best friend, who she stupidly kissed on the night her mother died - leaving her with a swell of guilt that she wasn't home, and a heavy heart, thinking she may have destroyed the one good thing left in her life.

Overwhelmed by grief, Leigh retreats into her art and into her memories, where colours collide and the rules of reality are broken. The only thing Leigh is certain about is that she must find out the truth. She must remember.

With lyrical prose and magical elements, Emily X.R. Pan's stunning debut novel alternates between past and present, romance and despair, as one girl attempts to find herself through family history, art, friendship, and love.

Повече информация
Автор Emily X.R. Pan
Издателство Hachette Children's Group
Корица Мека
Година 2022
Език Английски
ISBN 9781510102965
Страници 480
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:The Astonishing Colour of After
Вашият рейтинг

Доставка

Доставката се извършва до посочен от вас адрес или офис на куриерска фирма „Спиди”  в рамките на работното време на куриерскata фирмa.

Срок за доставка – От 1 до 3 работни дни за книги, налични на склад, с изключение на населените места, които куриерска фирма „Спиди” обслужват по график. 

Срок за доставка – От 1 до 5 работни дни за книги, налични при доставчик, с изключение на населените места, които куриерска фирма „Спиди” обслужват по график. 

Срокът за доставка може да бъде удължен в почивни дни, официални празници или други възникнали форсмажорни обстоятелства 

Поръчка, направена в петък или последен работен ден, преди поредица почивни ще бъде обработена в понеделник или на първият възможен работен ден.

Плащане с наложен платежбанков превод или кредитна/дебитна карта!

 

При плащане с наложен платеж, трябва да заплатите дължимата сума при получаване на пратката.

Срокът за доставка може да бъде удължен в почивни дни, официални празници или други възникнали форсмажорни обстоятелства 

 

Доставката е фиксирана и се изпълнява с  куриерска фирма „Спиди”.

Доставка до офис на „Спиди” 4.90 лева.

Доставка до адрес със „Спиди” 4.90 лева.

Безплатна доставка за поръчка над 50.00 лева.

 

В случай, че сте избрали начин на плащане "Наложен платеж", моля запазете разписката за изплатен Пощенски Паричен Превод, която куриерът издава при доставката.

Тя съответства на документа Касова бележка.

В случай на несъответствие или повреда, клиентът може да върне закупената стока в срок от 14 календарни дни. Разходите по куриерските услуги в този случай се поемат от клиента.

 

За поръчките с фактура този документ се прикачва към фактурата.
Изпратена и непотърсена поръчка в рамките на 7 дни се анулира и се връща към нас.

Доставката се извършва до посочен от Потребителя офис или адрес за доставка на територията на Република България.

Не се носи отговорност за неизпълнение на поръчка в случаите, когато Потребителят е посочил неверни, непълни и/или неточни лични данни, включително, когато е посочил непълен, неточен или фиктивен адрес или телефон.

Доставката се извършва в сроковете, описани под всяка опция за доставка в интерфейсния модул за поръчка. При извънредни обстоятелства в възможно да се удължава срока за доставка, като Потребителят своевременно се информира за това. 

 

Потребителят е длъжен да прегледа стоката в момента на доставката ѝ и да уведоми незабавно при установени несъответствия, липси и повреди. Ако Потребителят не стори това, се приема, че доставката е приета без възражения.